Atsinaujiname: trys naujienos, kurios aktualios esamiems ir būsimiems klientams

Paskelbta: 2024-06-28 Atnaujinta: 2024-06-28

Išgirdę jus – savo klientus ir matydami poreikį nusprendėme atsinaujinti net trimis esminiais punktais. Tačiau prisitaikytami dėl jūsų patogumo mes nepamirštame ir savo siekio – tapti viena iš šiuolaikiškiausių bendrovių Skuode. Tam pritaikome naujus ir inovatyvius sprendimus. 

Europiniais pinigais finansuojama elektros stotelė 

Lietuvos energetikos agentūra siekdama spręsti elektromobilių (EV) privačių įkrovimo stotelių tinklo nepakankamumo problemą jau nuo 2022 metų rugpjūčio kvietė juridinius asmenis teikti paraiškas dėl EV įkrovimo stotelių įrengimo darbovietėse. Tarp 2024 metais pateikusiųjų paraiškas buvome ir mes – UAB „Skuodo šiluma“. Džiaugiamės, nes mus pasiekė teigiamas atsakymas dėl stotelės įrengimo finansavimo.

Šią EV įkrovimo stotelės idėją puoselėjo jau ir anksčiau mūsų įmonės vadovo pareigas ėjęs, o dabar Skuodo miesto meru esantis Stasys Gutautas. Todėl dabartinis vadovas Tomas Jurgutis sakė, kad palaikymas buvo, taigi, jam liko tik tai įgyvendinti realiai. Tam buvo pasirinktas operatorius ir gamintojas UAB „Elinta Charge“.

Stotelė jau įrengta mūsų teritorijoje (Šatrijos g. 27, Skuodas) ir laukia ja pasinaudosiančiųjų, o tai gali padaryti ne tik Skuodo rajono gyventojai, bet ir svečiai. Čia rasite įrengtus du lizdus 11 kW ir 22 kW, kuriais įkrauti transporto priemone yra itin paprasta. Tam reikalinga atsisiųsti tik „Elinta Charge“ programėlė, o joje galėsite matyti ne tik sesijos metu išnaudotą elektros kiekį, bet ir ją apmokėti. Kilovatvalandės kaina šioje stotelėje – 0,36 Eur.

Įmonės organizacinės struktūrinės schemos bei darbuotojų pareiginių aprašų pasikeitimai

Nuo šių metų birželio 10 dienos įvedėme pokyčius UAB „Skuodo šiluma“ organizacinėje struktūrinėje schemoje bei pareiginiuose aprašuose. Mūsų įmonės vadovo teigimu, tai buvo reikalingas pokytis. „Ne esant visų darbuotojų vienodiems pareiginiams aprašams kildavo pavadavimo ar papildomų atliekamų funkcijų tarp darbuotojų diskusijų.“, – komentavo jis.

Šis pokytis mūsų įmonėje vienas iš esminių, nes atsirado funkcijų pavaldumo bei procesų aiškumas tarp darbuotojų – kolegų. Klientai tai turėtų pastebėti aptarnavimo kokybėje bei papildomų paslaugų pasiūloje. „Ne paslaptis, kad visiems darbuotojams rugpjūčio mėnesį bus organizuojami mokymai, keliama darbuotojų kvalifikacija ir aptarnavimo kultūros lygis. Mokymų metu esame numatę pasitvirtinti aptarnavimo standartą, dėl to mūsų klientai turėtu pajusti pokyčius.“, – atskleidė įmonės vadovas.

Kadangi, pokytis didelis, todėl siekiama, kiek įmanoma, išvengti nesklandumų. Todėl visą informaciją susijusią su juo galėsite rasti čia

Patvirtintas papildomų paslaugų teikimas ir jų kainos

Matydami poreikį papildomų paslaugų teikimui miestelėnams, Skuodo rajono gyventojams bei juridiniams asmenims, nusprendėme apsibrėžti jų sąrašą ir kainas. „Kadangi esame daugiabučius Skuode administruojanti įmonė, matome, kad reikėtų dalį paslaugų teikti ir patiems gyventojams, kad patenkinti daugiabučių namų klientų poreikius bei galimai atsirasiančius ir išorės klientus.“, – sprendimą argumentavo įmonės vadovas T. Jurgutis.

Mūsų sąraše paslaugų gausu, nes čia darbai nuo sklendės iki maišytuvo ar net šildymo katilo pakeitimo. Jų kainas išlaikome konkurencingas, kurios nustatytos atsižvelgus į rinkos padėtį Skuode ir konsultuojantis su ekonomistu. Paslaugų sąrašą ir kainininką galite rasti čia.

Neretai pokyčius įmonėje priimame atsižvelgiant į klientų poreikius, tačiau stengiamės nepamiršti ir išsikelto siekio. Stengiamės tapti ne tik inovatyvia, bet ir platesnio spektro paslaugas teikiančia įmone Skuode, o šis procesas didina vertę bei žinomumą tarp gyventojų ir Skuodo rajono įmonių.